Aktualności
Ogłoszenie

Zgodnie z uchwałą nr XIV/169/15 Rady Miejskiej w Żarach z dnia 30 grudnia 2015 r dla odbiorców usług objętych programem „ Żary Miasto Przyjazne Dużej Rodzinie” na terenie miasta Żary ustalono:

20 % - zniżki w opłatach za odprowadzanie ścieków i doprowadzanie wody przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Żarach. 

Stosowanie przez Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Żarach ulg będzie rekompensowane przez Gminę poprzez dopłaty przekazywane Zakładowi na podstawie miesięcznego rozliczenia ilości dostarczonej wody i odprowadzonych ścieków z zastosowaniem tych ulg.

Uchwalona zniżka obowiązuje od 01 stycznia 2016 roku.

Uprawnieni,  którzy mają podpisaną umowę na dostawę wody i odprowadzanie ścieków bezpośrednio ze ZWIK Sp. z o. o. w Żarach, zgłaszają wniosek o zastosowanie zniżek w Biurze Obsługi Klienta ZWIK Sp. z o. o. w siedzibie Spółki przy ul. Bohaterów Getta 9-11 przed terminem odczytów .

Celem weryfikacji uprawnień należy wraz z wnioskiem przedłożyć do wglądu karty wydane przez Gminę Miejską Żary wszystkich członków rodziny oraz dowód osobisty składającego wniosek.

Pozostali uprawnieni do w/w zniżek zgłaszają wniosek w podmiocie na konto, którego dokonują opłat za dostawę wody i odprowadzanie ścieków.

Podmiot fakturowany (ZGM Sp. z o .o, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie) informację dotyczącą ilości doprowadzonej wody i odprowadzonych ścieków wraz z imienną listą osób objętych dopłatami przekazuje do ZWIK Sp. z o. o. najpóźniej na 2 dni robocze przed wystawieniem faktury za dany m-c.

 Dokładne informacje udzielane są pod numerami telefonów: 684794655, 684794649.

Wynajem pomieszczeń biurowych

Ogłoszenie

Załączniki plik .rar

 

<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 Następna > Ostatnia >>

Sonda
Jak oceniasz jakość obsługi klienta
  
Jak oceniasz jakość świadczonych usług przez ZWiK Żary
  
Co sądzisz o jakości wody dostarczanej do klienta
  
Gościmy
Aktualnie jest 3246 gości online